Pano İmalatı

Tesisinizin ilgili bölümlerinde ihtiyacınıza yönelik olarak dağıtım,kumanda ve kompanzasyon panolarınızın, firmamız bünyesinde alanında uzman mühendis ve teknik personel tarafından, tasarım ve montajı yapılmaktadır.

 

 

 

Busbar Dağıtım Sistemleri 


Büyük güçlerin tesisinizin içerisinde verimli ve güvenle tasınabilmesi adına kablo yükünü ortadan kaldıran bir sistem olarak göze çarpan BUSBAR sistemi tarafımızdan kesif ve projelendirmesi yapılarak uygulanmaktadır. Ileri dönem yatırımlarına çok büyük kolaylıklar sağlayan bu sistem gerek duyulan bütün hesap ve maliyet analizleri ile birlikte saglıklı büyümenize katkı saglayacaktır. 

 

 

 

 

  0,4-36 Kv Trafo Merkezleri


Alçak gerilim dağıtım hatlarının yetersiz kaldıgı durumlarda ,  özellikle OSB lerde, tesisinizin enerji ihtiyacını saglayan yüksek  gerilim trafo merkezleri; gerek duyulan bütün analizleri    yapılmakla beraber projelendirilip hayata geçirilmektedir.

 

 

 

 

Ofis İdari Bina Aydınlatma   

Olmazsa olmaz olan idari binalarımızda çalışma ortamlarında personelin ihtiyaç duydugu ısıgı  uluslar arası bütün normlara uygun olarak görsel   projelendirilip uygulaması yapılmaktadır.

 

 

 

 Üretim Sahası Aydınlatma 

Faaliyet alanları birbirinden farklılık arzeden ve İŞ GÜVENLİĞİ açısından çok büyük öneme sahip olan çalısma alanı aydınlatmaları amortisman, verimlilik (tasarruf analizi) ve projelendirmesi yapılarak, uygunluk garantili olarak hayata geçirilmektedir.

 

 

Çevre Aydınlatma  

Tesis dışı güvenlik amaçlı aydınlatmalar normuna uygun olarak keşiflendirilerek uygulaması yapılmaktadır.

 

 

 

 

 

  Yangın Algılama Ve Alarm Sistemleri

Yangın, can ve mal kaybına neden olan büyük bir        felakettir. Yangının yayılma hızı düşünüldüğünde, ilk müdahalenin en kısa sürede yapılması önemlidir. Bu noktada sizin için uygun algılama sisteminin seçilmesi ve uygulaması tarafımızdan kesiflendirilip devreye alınmaktadır.

 

 

 

Kamera Ve Güvenlik Sistemleri  

Güvenliğiniz için tesisinizi meraklı gözlerle donatıyoruz.

 

 

 

 

   Data Ve Telefon Sistemleri

Dış dünya ile iletişim bağlarınızı sağlam temeller üzerine kuruyoruz.