HAKKIMIZDA

1992 yılında kurulan firmamız, Sektöre önce enerji ve haberleşme kabloları üretimi yaparak başlamıştır.

Firmamız 2000 yılından itibaren enerji ve haberleşme kabloları üretiminin yanı sıra A.G. ve O.G. elektrik malzemelerinin toptan ve perakende satışını da yapmaktadır.

Sektörün Türkiye ve Dünya çapında imalatçı ve dağıtıcı markaların seçkin ürünlerini bir çatı altında toplayan firmamız, müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına en iyi seviyede cevap verebilecek konumdadır.

Başta kablo olmak üzere, zayıf akım ve kuvvetli akım tüm elektrik ürünlerimiz genellikle stoklarımızda bulunmaktadır. Sektörde teknolojiyi takip eden firmamız, müşteri beklentilerine cevap verecek yeni ürünlerle stoklarını zenginleştirmektedir.

Firma mağaza satış ve pazarlamanın dışında keşif, mühendislik hizmeti, müşavirlik hizmeti, anahtar teslimi proje yönetimi, sistem tasarımı, servis-bakım ve taahhüt hizmetlerini de yürütmektedir. Ayrıca bünyesinde pano imalatı ve trafo bakım hizmeti de vermektedir.

Firmamız, dinamik, deneyimli, birikimli ve eğitimli işletmeci, mühendis, tekniker ve uzmanlarımız ile tüm teknolojik imkânları kullanarak hızlı, çözüm odaklı ve kaliteli hizmet vermeyi temel düstur edinmiştir.

İşletmemiz tüm bu faaliyetlerini mülkiyeti kendine ait mağaza, idari büro ve imalathanesinde yürütmektedir.